O spoločnosti

Naša spoločnosť ALVE SLOVAKIA, s.r.o. pôsobí na trhu viac ako 25 rokov. Je členom medzinárodnej skupiny ALVE, ktorá vyrába a predáva hliníkové rebríky, schodíky, pracovné plošiny a ostatný doplnkový sortiment.

ALVE SLOVAKIA, s.r.o. so sídlom v Púchove, vznikla v roku 1995 ako dcérska spoločnosť materskej spoločnosti ALVE spol. s.r.o. sídliacej v Českej republike. Od roku 2008 tiež spolupracuje so sesterskou spoločnosťou SC ALVEROSAL SRL pôsobiacej v Rumunsku.

Skupina ALVE dodáva produkty na zahraničné trhy v Európe, predovšetkým v Nemecku, Taliansku, Francúzsku a Švédsku. 

Dodávame kvalitné prvotriedne produkty pre firmy aj domácnosti, na ich rozlíšenie používame dva produktové rady, a to EUROSTYL a FORTE. Hliníkové rebríky rady FORTE sú určené na profesionálne použitie. Hliníkové rebríky rady EUROSTYL spĺňajú požiadavky použitia v domácnosti. Lešenia a plošiny je možné si i prenajať.

Celý sortiment podlieha prísnym kontrolám a normám, produkty sú certifikované a spĺňajú kvalitatívne parametre v súlade s vydanými certifikátmi preukázania zhody.

Hlavným cieľom obchodnej politiky spoločnosti ALVE SLOVAKIA, s.r.o. je uspokojiť neustále rastúce nároky zákazníkov,  a to neustálym rozširovaním sortimentu, vyvíjaním nových technológií a expedíciou našich výrobkov priamo k zákazníkovi. 

 

Certifikat

Certifikat 1

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 35 €! (Neplatí pre veľkoobchodných partnerov)

Obchodné
podmienky

Doprava zadarmo pre objednávky nad 35 €

Tovar na sklade dodávame do 7 dní

Zákaznícky servis a certifikáty